Hakkımızda

Bizler, doğal tarıma ve yerelliğin gücüne inanan insanlar olarak, müşterilerimiz ve dünyada sınırlı bölgede yetişen fındığı buluşturuyoruz. Hizmetimizi sunarken, evrensel insan onuru ve ahlak kurallarını özümsüyor, ürünlerimizde en iyi etiketine sahip olana kadar çalışmaya devam ediyoruz. Sahip olduğumuz en büyük değerin müşteri memnuniyeti olduğunu biliyor ve daha iyisi için çalışıyoruz. Türkiye'nin dört bir yanına gönderme imkanı sunduğumuz ürünlerimizi Giresun'un Tirebolu ilçesine bağlı Ketençukur köyünün yılları deviren fındık ağaçlarının dallarından topluyoruz. Müşterilerimizin yeni ihtiyaç ve taleplerine anında reaksiyon gösterebilmek için hep "Daha ileri!" mottosuyla yolumuza devam ediyoruz.

Giresun Fındığı

Günümüzde satış hacmini ve karını arttırmak amacıyla daha çok üretime yönelen büyük tarım ve gıda firmaları bu süreçte insan sağlığını göz ardı etmişlerdir. Ekilen üründen elde edilen verimi arttırabilmek amacıyla doğal olmayan madde ve kimyasalları ürün henüz toplanmamış durumda, tarlada ve ağaçtayken, toprağa, ağaca ilave etmişler ve daha çok verim almak uğruna doğanın kendine has işleyişini bozmuşlardır. Bu bozuk işleyişin ürünleri, bugün insanlara kirli pazarlama oyunlarıyla sağlıklı ve doğal gösterilerek satılmaktadır. Bizler, sürecin insan sağlığı ve müşteri memnuniyetinden çıkıp kar odaklı olmaya doğru gidişini üzüntü içerisinde seyrediyor ve bu gidişata kendi payımıza düşen dur lafını söyleyebilmek için köylümüzün alın terinin ürünü olan, Giresun'un Tirebolu ilçesinin Ketençukur köyünde yetişen bu fındıklarımızı müşterilerimize sunuyoruz. Giresun fındığı tat ve lezzet açısından kendini tüm dünyaya kanıtlamış, uluslararası bir marka olabilme adımını atmıştır.

Tirebolu Fındığı

Yine bu alanda markalaşmış olan ve Giresun'un ilçesi konumunda bulunan Tirebolu, coğrafi konumu ve toprak yapısı nedeniyle Türkiye'de ve Dünya'da en kaliteli fındık üretiminin yapıldığı bölgelerinden biridir. Sadece Giresun tek başına Türkiye'deki fındık üretiminin %9'unu karşılamakta ve ülke ekonomisine büyük katkı yapmaktadır. Tirebolu ilçesi de Giresun'un fındık üretimi ve tesisleşme konusunda en büyük ve en donanımlı ilçesidir. İlçede devlet tarafından fındık üretim ve araştırmasına destek olması açısından kurulmuş yapılar bulunmaktadır. Bizler de bu kıymetli ilçenin mahsullerini doğrudan müşterimize sunma amacı güderek Tirebolu'nun markalaşma sürecine katkıda bulunmayı arzulamaktayız.

X
Sohbeti başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabilirim?